Elektrikten Tasarruf Edilir mi?

Elektrikten Nasıl Tasarruf Edilir?

Elektrikten Tasarruf Etmenin Yolları Nelerdir?

 

Herkese selamlar. Eğer sizde elektrik faturanızın çok gelmesinden bıktı iseniz ve elektrikten tasarruf etmenin yollarını arıyorsanız size elektrikten nasıl tasarruf edilir ondan bahsedeceğim.

Hepimizin evine elektrik faturası hiç gelmezse 75,00 TL. ile 150,00 Tl. arasında bir fatura geliyor değilmi? Benim söyleğim örnek en düşük faturalar için. Birde senede bir elektriğe zam geliyor maşaallar % 20-30 dan aşağıya gelmiyor. Maaşları söyleseniz % 5-10’u geçmiyor.

Size şunu söylemek istiyorum. Tasarruf, tasarruf, tasarruf…… başta yolu varsa siz söyleyin. Eğer gelirinizi artırmak mümkünse gelirinizi artırın. (BakınBURADAsize aylık ek gelir getirecek ücretsiz sermayesiz yöntemler var. Bir inceleyin.)  Gelirinizi artırsanız dahi tasarruf etmek gerekiyor. Geliriniz arttı diye tasarrufu bırakmamak lazım.

Bakın elektrikten nasıl tasarruf edilir. Elektrikten tasarruf etmenin yolları nelerdir BURAYI OKUYUN inceleyin. Eğer sizde elektrikten tasarruf etmek hem de aylık % 30 oranında elektrikten tasarruf edebilirsiniz.

15 Ocak 2004 tarih ve 25347 sayılı Resmi gazete ile,
2 Mayıs 2007 tarih 26510 sayılı resmi gazateye göre TEDAŞ enerji kanunu kompanzasyon ünitesini teşvik etmektedir.

Devlet teşviği doğrultusunda Elektrik faturası ödeyen tüm vatandaşlar sisteme geçişten faydalanabilmektedir.

Sisteme geçiş yapan tüketicilere yasal şartlar altında kompanzasyon ünitesi gönderilecek ve bu üniteyi tüketimi yaptıkları hanede herhangi bir elektrik prizine takmaları isteniyor.Sistem sadece 200TL. ye kadar elektrik tüketimi yapan ev ve işyerleri için uygun olup; çekilen elektrik akımını %30 a kadar düşürür. Ürün ev ya da işyerlerinde kullandığımız elektrikli ürünlerde (çamaşır makinası ,bulaşık makinası , buzdolabı , derin dondurucu , mutfak robotu , KLİMA ,lambalar , vantilatörler , motorlu bobinli cihazlar) fayda sağlar. Cihazın bir de şu özelliği var. Yüksek gerilim ve yıldırım düşmelerinden dolayı yaşanan sıkıntılarıda %90 oranında azaltır.

Onun için diyorum ki elektrikten nasıl tasarruf edilir, elektrikten tasarruf etmenin yolları nelerdir ve elektrikten tasarruf etmek istiyorsanız TIKLAYIN.

 

 

 

İlgili Kelimeler: Elektrikten Nasıl Tasarruf Edilir, Elektrikten Tasarruf Etmenin Yolları, Elektrikten Tasarruf Edilir mi? Elektrik Faturasını Nasıl Az Ödeyebilirim, Elektrik Faturasını Az Ödemenin Yolları