Morhipo

Morhipo Üyelik

Morhipo Ücretsiz Üyelik

Morhipo Üyelik Nasıl Olunur?

Morhipo’dan alışveriş yapmak için üye olmak zorunda mıyım diyorsanız evet zorundasınız. Ama morhipo üyelik tamamen ücretsiz. Sadece bir defaya mahsus morhipoya üye oluyorsunuz ondan sonra morhipoya giriş yaparak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Morhipo.com‘a nasıl üye olunur diyorsanız BURAYI TIKLAYIN açılan sayfadaki formu doldurarak üye olabilirsiniz.  Ondan sonra morhipo dan dilediğiniz ürünü almaya başlayabilirsiniz.

morhipo

Arkadaşlar size bir şey söylemek istiyorum. Morhipodaki ürünler kaliteli olabilir. Size en az morhipo daki ürünler kadar kaliteli hatta ondan da kaliteli olduğunu söyleyeceğim bir başka alışveriş sitesinden bahsedeceğim. Erolcorap.com. Erolcorap.com sitesi nedir? Erolçorap (lorems) diğer network sitelerinden farkı alışveriş yaparkende kazanabilmek. Nasıl mı? Morhipo olsun, diğer alışveriş siteleri olsun üyelerine özel bir indirim söz konusu değil. Zaten üye olmadan giriş yapamıyorsunuz. Ama erolcorap.com network sitesinin üyelerine ayrı bir indirimi var. Gördüğünüz fiyat üzerinden üyelerine % 30-70 oranında bir indirim yapıyor. Bu indirim diğer network şirketleri gibi % 90’a varan indirim gibi sadece yanıltmaca bir indirim değil. Gerçek bir indirim. İsterseniz BURADAN gidin bakın fiyatlarını görün. Bir de BURADAN ÜYE OLUN  (Açılan Sayfada Temsilci Olmak İstiyorum Yere Tıklayarak Üye Olabilirsiniz) üye olarak girin  fiyatına bakın. Erolcorap.com sitesindeki ürünlerle diğer network daki ürünlerin kalitesini ve fiyatını kıyasların. Hemen hemen fiyatı da aynı kalitesi de aynı gibi göreceksiniz. Ama üye olunca siz bu ürünleri en az % 30-70 arasında indirimle alacaksınız. Aradaki farkı görün.  Birde İNDİRİMDEKİLER bölümü var. Buradaki ürünleri de üye olunca % 30-70 arasında bir fiyatla alacaksınız. Kazancınızı gördünüz değil mi?

Size tavsiyem morhipoya da üye olun, erolmarketing.com sitesine de üye olun. Hangisi işinize geliyorsa ondan alışveriş yapın. Ama dediğim gibi erolcorap.com sitesinin bir ayrıcalığı üye olunca ürünü yukarıda söylediğim oranda bir indirimle alacaksınız.

Morhipo ile erolcorap arasındaki bir farkda morhipo da alışveriş yaptığınız zaman sadece morhipo kazanıyor. Ama erolcorap.com sitesi kazancını ortaklarla paylaşıyor. Bu da ne demek oluyor? Erolcorap.com adresinden alışveriş yaptığınız takdirde ya da arkadaşlarınıza tavsiye ederek onlarında üye olmasını sağladığınız takdirde onlarında yaptığı alışverişinden ve ayrıca artı olarak üyeliğinden kazanç sağlıyorsunuz. Bu bir nevi hem alış veriş sitesi , hem de internetten para kazanmaya yönelik bir site. Sıfır risk ve sıfır sermaye ile evinizden para da kazanabilirsiniz. Üstelik kazancı sadece alışverişle değil

 kazanma çeşidi bir kaç tane. Size bir kaçını söyleyeyim. Alışveriş yaptığınız takdirde % 30-70 indirimle alıyorsunuz buradan kazanıyorsunuz bu 1.seçenek. İkincisi alışveriş yaptığınızda ayrı bir puanınız oluyor bu da ilerleyen zamanlarda size para olarak dönüyor. Üçüncüsü üye olduğunuzda ya da arkadaşınızı üye yaptığınızda her üye başına ektradan 3 tl. civarında bir kazancınız oluyor. Bu üyelikte kazancınız nasıl mı? Diyelim ki siz bir üye yaptınız o üyeden 3 tl kazanacaksınız, Sadece ve sadece yapmış olduğunuz bir üyeden ne kadar kazanacağınızı söyleyeceğim. Yapmış olduğunuz o bir üyenin yapmış olduğu üyelerden de 3 er TL. kazanacaksınız. Üyenizin üyesinden de yaptığı üyelerden kazanacaksınız. Yani yapmış olduğunuz bir üyeden ne kadar kazandığınızı tahmin edersiniz. 10 üye yaptığınızı düşünün. Tabi tamamen sizin çalışmanıza bağlı. 10 üyeyi en kötü ihtimalle söylüyorum 2 ayda yaptığınızı farzedin. O 10 üyede 2 şey ya da 3 er üye yapsa iki ayda  sadece üyelikten kazancınızı hesap edin. Dediğim gibi bu sadece üyelikden kazanacağınız para. Dördüncüsü performans pirimi . Daha bir çok kazanma şekliniz var. BURADAN açacağınız sayfadan lorems nedir, lorems nasıl bir iştir sayfasını okuyun. Evinizde ek para kazanmak, ek iş yapmak evime bir katkı sağlamak istiyorum diyorsanız sizin için kazanç kapısı.  Erolcorap.com ‘un en güzel tarafından birisi de zamanla yani bu 3-5 sene sonra sizi emekli bile edecek bir sistem. Hemen şunu söyleyeyim tamamen sizin çalışmanıza bağlı olduğu için hemen para kazandıran bir iş değil. Açıkca söylüyorum. Hemen para kazanamadım diye pes etmeyin. Başkaları da sizi aldatmasın hemen para kazanacağınızı söylüyorsa. Bu network işi zamanla para kazandırır ama en iyi kazandıran sistemdir. Ne kadar zaman derseniz tamamen size kalmış. Ama gün geçtikce kazancınızın artacağınız bir sistem. Ne kadar sonra para kazanıyorum diyorsanız biraz sabırlı olun 2-3 sonra kazanmaya başlar (tabi hemen de kazanmaya başlayabilirsiniz) ve gün geçtikçe kazancınız katlanarak artar. Biraz sabır ve biraz cesaret. En başta ben bunu yapacağım ve evimde internetimin başında para kazanacağım, evime ek kazanç, ek para, ek iş bulacağım diyorsanız sermayesiz ve risksiz çok mükemmel bir iş.

Ayrıca bunun yanında internetten hemen para kazanmaya ANKET PARAM adlı kitabında bulunan anketleri doldurarak da para kazanabilirsiniz. Anket param adlı kitabında bulunan onlarca anket şirketine

anket param

ücretsiz olarak üye olduğunuz takdirde size anket şirketleri tarafından anket başına 5-75 dolar arasında para ödeyen şirketler var. Bu anket şirketlerine ücretsiz olarak üye oluyorsanız, bunlar sizin mail adresine anket gönderiyor. Sizin yapmanız gereken anket param kitabının içinde bulunan şirketlere ücretsiz olarak üye olmak ve mail adresinize gelen onlarca anketten istediğinizi doldurarak zamanınız olduğu sürece hepsini doldurarak para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi BURADAN ALABİLİRSİNİZ.

 

Morhipoya Üye Olmak İçin BURAYA TIKLAYIN.

 

Erolcorap.com sitesine üye olmak için BURAYI TIKLAYIN.

 

İlgili Kelimeler: Morhipo, Morhipo Üye, Morhipo Üye Ol, Morhipo Üye Olmak, Morhipo Nasıl Üye Olunur, Morhipo Üyelik Nasıl Olunur, ek para, internetten para nasıl kazanılır, evde para kazanmanın yolları, evde ek iş yapmanın yolları, evde nasıl para kazanabilirim