Skip to content

Para Para Para

Ek iş, Ek gelir ve İnternet Üzerinden Para Kazandıran Tüm Yöntemleri Anlatan Kısacası İnternetten Para Kazanmak İsteyenlerin Sitesi

Archive

Tag: Evde Para Kazanmak

Evde Para Kazanmak

Evde Para Nasıl Kazanılır?

Evde Para Kazandıran İşler Nelerdir?

 

Yukarıdaki soruların cevaplarını burada size açıklayacağım. Evde para kazanmak, evde para nasıl kazanılır, evde para kazandıran işler nelerdir sorularının cevabını yazımı okursanız hepsini söyleyeceğim. Eğer sizde evde para kazanmak, evde ek iş yaparak gelirinizi artırmak, aile bütçesine destek olmak ya da tamamen evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız tam size göre işlerden bahsedeceğim.

Evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız ilk önce vereceğim cevap network sistemidir. Network sistemlerinden en iyisi de erolmarketing (lorems) sistemidir. Peki Erol marketing nedir, nasıl işliyor, bu işten nasıl para kazanılır, kimse ile muhatap olmak zorundamıyım gibi sorular hemen aklınıza gelen ilk sorulardır.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız BURADAN açılan sayfada LOREMS NEDİR yazan yere mause getirdiğinizde nasıl bir iş yazan yere tıklayan tam detayı ile ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.

Erol marketing network sistemi ile evde para kazanmanın tam 10 çeşit yolu vardır. Yukarıdaki linkten bunları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ben size kısaca erolmarketing sisteminden nasıl para kazanılır onu söyleyeyim. Erol marketing bir network sistemidir. Network sistemini biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için kısaca söyleyeyim. Anlayacağınız dilden. Diyelim ki birisinin bir ürünü var. Bu ürünü satmak için ne yapar. O ürünü toptancıya satar, toptancı ara toptancıya satar, ara toptancı da bakkal, market gibi yerlere satar. Bakkal markette biz tüketicelere satar. Gördüğünüz gibi bir ürün bize gelene kadar 4-5 el değişdiriyor. Yani örneğin bir çiftçinin domates tarlası var. O domatesi toplayıcıya nakliyeciye 300 TL. den sattığını düşün, nakliyeci ne yapacak 300 e aldığı domatesi toptancıya 500 TL. ye satacak. Toptancı da markete ulaşım – nakliye derken 750-800 TL. ye satacak.  Markette bu domatesi 1250-1500 TL. den biz tüketicelere satacak. Öyle değilmi. Tarladan bize gelene kadar kaç aracı geçti. Hepsi de bir domatesten para kazanacak. Kaç katı oldu. Hemen hemen 5 katı oldu. Bilmem anlatabildim.

İşte network sistemi bu aracı kuruluşları tamamen ortadan kaldırıyor.  Nasıl mı? Toptancısı yok, nakliyecisi yok, marketi yok daha arada başka kişiler de pay alıyorsa onlar da yok. Ne yapıyor direk olarak biz tüketicelere satıyor. Domates örneğini gördünüz. 300 T. lik domatesi biz 1500 e alıyoruz. Kaç katı. 5 katı. Network şirketi elindeki malı diyelim ki yine 300 TL. ye maliyeti var. Bize diyor ki aradaki aracı kuruluşları çıkartalım. Nakliyecisi benden, marketi benden, saklaması benden, depolaması benden, üretmesi benden yani herşey benden. Sen sadece müşteri bul, karını paylaşalım diyor. Yine domatesten örnek verirsek 300 TL. lik domatesi diyor ki 1500 TL. ye değil 600 TL. ye sat, aradaki 300 TL. lik farkı yüzde elli olarak paylaşım diyor. Yani adamın malına ortak olacağız, 150 TL. sini o kazancak, 150 TL. sini biz kazanmış olacağız. Yanlış anlamayın herhangi bir ürün almıyoruz. Sadece müşteri buluyoruz, (müşteri bulurken aşağıda anlatacağım goomass para kazanma kiti ile müşteri nasıl bulunur öğreneceksiniz, onun sayesinde müşteriyi biz bulmayacağız, kuracağımız web sitesi sayesinde müşteri bize bulacak, yani kimse ile muhatap olmayacaksınız, müşteriniz ürün aldığında sizin o anda haberiniz bile olmayacak, tabi siz eşe dosta ya da kendinize alırsanız o başka ekstradan kazancınız olur) müşteriye direk network sistemine yönlendiriyoruz. İşin mantığı bu.

Yukarıda iyi kötü network sisteminin mantığını anlattım. İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız işte size erol marketing network sistemi.

Şunu da açıkca söyleyeyim network şirketleri hemen para kazandırmaz. Network aynı bir bina nasıl hemen dikilmiyor, temelden başlıyorsa network sistemide bir binanın temeli gibidir. Yani kazandırmaya 2-3 ay sonra başlar ama sağlam kazanç, getirisi yüksek kazançdır. Erol marketing sistemi network sistemlerinden farkı kazancı sadece bir defaya mahsus değildir.  Diğer network sistemleri gibi üye ol ya da üye getir kazan gibi bir sistem değil. Onlar geçici ilerisi olmayan sistemlerdir.

Size tavsiyem mutlaka ve mutlaka erolmarketing network sistemine üye olun ve kazanmaya bunla başlayın. Dediğim gibi hemen para kazandıran bir sistem değildir. Onun için size artı olarak bunun yanında evde para kazandıran işler nelerdir    diyorsanız size networkdan para kazanana kadar goomass internet para kazanma kitini öneririm. Yani hem goomass para kazanma kitini alın onunla hemen evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ama dediğim gibi o gibi kazançlar temeli olmayan kazanç sistemleridir. Ancak hemen internetten evde para kazandıran sistemlerdir. Onun için ikisini birden almanız lehinizedir. Ayrıca goomass para kazanma kiti size erolmarketing network sisteminde daha çabuk ve daha çok kazanmanızı sağlayan ipuçları vardır. Mesela size web sitesi nasıl kurulur gibi sadece web siteyi kurmayı değil size web site hediye ediyor.Web siteyi bedavaya getireceksiniz.

Evet arkadaşlar iyi kötü bildiğim kadar anlatmaya çalıştım. Sizde evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız yine söylüyorum yine söylüyorum özellikle erolmarketing sistemini tavsiye ediyorum. Sadece kendi ihtiyacınızı alsanız dahi kazancınız yüzde 50. Ürünleri görün, bu ürünleri siz üye olduğunuzda % 50 indirimle alıyorsunuz. Bir de indirimdeki ürünler var. Onlar indirimde olanlar. Bu ürünleri de % 50 ye alıyorsunuz. Yani kazancınız çok. Siz bir ürünlere bakın, özellikle indirimdekilere bakın fiyatını görün ucuzmuş diyeceksiniz, bir de bu ürünleri üye olduğunuz takdirde yarı fiyatına aldığınızı düşünüz, sadece kendiniz bir alsanız hep buradan alırsınız, çünkü hem kaliteli hem de ucuz.

Evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız erol marketing network sistemine BURADAN temsilci olmak istiyorum bölümüne tıklayın sizde evde para kazanmaya başlayın.

Goomass Para Kazanma Kitini Almak İçin ya da  Daha Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

 

 

İlgili Kelimeler: Evde Para Kazandıran İşler Nelerdir, Evde Para Nasıl Kazanılır, Evde Ek İş, Goomass Para Kazanma Kiti, Evde Para Kazanmak, Erolmarketing (lorems), Erolmarketing Nedir

 

 

 

 

 

 

 

 

Evde Para Kazan       
Evde Para Kazanmak
Evde Para Kazanmanın Yolları
Evde Nasıl Para Kazanılır
Evde Ek İş Nasıl Yapılır

Erol Marketing

Evde para kazanmanın birçok yolu var. Size burada evde nasıl para kazanılır, daha doğrusu sermayesiz evde para kazanma nasıl olur, evde ek iş nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıt vereceğim. SİZDEN SADECE 5 DAKİKANIZI AYIRARAK YAZIMI OKUN, ONDAN SONRA SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN. SADECE 5 DAKİKA.

Bu yazımda size evde para kazanma yollarından erolmarketing sisteminden bahsedeceğim. Sırası ile diğer yollarıda anlatacağım. Erol marketing ile evde para kazanmanın en iyi ve uzun vadede getirisi en fazla olan sistemlerden birisidir.  Bir çeşit network sistemi olan erol marketing diğer networklar gibi bir defaya mahsus kazandırmıyor. Diğer network şirketleri üye yaptığınızda ya da yapmış olduğunuz üyenizin yaptığı alışverişlerinde para kazanabiliyorsunuz. Ancak erol marketing sistemi ile öyle değil.  Bir nevi erol marketing sistemi size emekli eder.

DAHA DETAYLI VE DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN Buradan Lorems Nedir yazan yeri tıklayın daha detaylı bilgili alabilirsiniz.

PERİHAN SAVAŞ ANLATIMI İLE DİNLEYİN

Network sistemlerini biliyorsunuz. Ya da bilmiyorsanız kısaca söyleyeyim. Şu sıralar hemen hemen herkesin yapmaya çalıştığı ve bu yolla evde para kazanmanın yollarını öğrenmeye çalışan bu sistemten para kazanmak için illa ki bir sermayeniz olmanız gerekmiyor. Network kısaca diyelim ki örneğin A firmasının bir malı var, A firması size diyor ki benim malımın reklamını yap, internet üzerinden ya da direk yapmış olduğunuz üyenizin yaptığı alışverişinde veya üyeliğinde size prim gibi komisyon gibi veren bir sistemdir.

EROL MARKETİNG SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN. Çıkan sayfada TEMSİLCİ OLMAK İSTİYORUM BÖLÜMÜNE TIKLAYIN.

Eğer sizde evde ek iş nasıl yapılır, evde para kazanmanın yolları nelerdir, evde nasıl para kazanılır diyorsanız diğer network şirketlerine bakın isterseniz. Dediğim gibi uzun vadede para kazanmak istiyorsanız erolmarketing(lorems) gibi sisteme çok az rastlarsanız. Rastlasanız dahi erolmarketing gibi reklamını yapan  ya da bunun gibi kaliteli ve ucuz malları bulamazsınız.

Erol marketing ile evde nasıl para kazanılır, bu iş nasıl yapılır sorusunun daha detayını yukarıda bahsettiğim. Yukarıdaki linke tıklarsanız daha geniş bilgiyi alabilirsiniz.

Erolmarketing sistemi ile 3-5 ay geçmeden artık siz hiçbir şey yapmadan gün geçtikçe kazancınız artacak. Niye mi? Yukarıdaki linke tıkladıysanız gün geçtikce kazancınızın nasıl artacağını öğrenmişsinizdir.

Evet arkadaşlar. Evde para kazanmak istiyorsanız bu tavsiyemi ihmal etmeyin. Size söyledim ilerleyen zamanlarda evde para kazanmanın yollarını tek tek söyleyeceğim bilgi vermeye çalışacağım.

Diyelim ki ben bu işi yapamam, müşteri bulamam ya da ben bu işi bilmiyorum gibi bir endişeniz olmasın.

Bakın size şunu da burada söyleyeyim. Daha sonraki yazımda söyleyecektim. Madem yeri geldi şimdi söyleyeyim. Müşteri derdine düşmeyin, kesinlikle bulacağınızı tahmin ediyorum. Hem de o sizi bulacak. Nasıl mı? İnternetten evde para kazanmanın diğer yollarından birisi de GOOMASS PARA KAZANMA KİTİ ‘dir. Bu kit sayesinde evde para kazanmanın diğer yollarınıda öğreneceksiniz,

Ayrıca yukarıda dediğim gibi müşteri açısından sıkıntı çekmeyeceğiniz, tam tersi müşterinin sizi nasıl bulacağının yollarını anlatıyor. Goomass Para Kazanma kitabı size ÜCRETSİZ WEB SİTESİ KURMAYA öğreten kitabı hediye ediyor. Bununla birlikte  evde ek iş nasıl yapılır, evde nasıl para kazanılır onu öğretiyor, hem de size KİMSE İLE MUHATAP OLMADAN PARA KAZANMANIN YOLLARINI anlatıyor ve gösteriyor.

Evet KİMSE İLE MUHATAP OLMADAN PARA KAZANMA YOLLARINI anlatıyor dedim. Yani evde para kazanırken kimse ile muhatap olmayacaksınız. Sadece bilgisayarınızın ve internetiniz olması yeterli.

GOOMASS PARA KAZANMA KİTİ HAKKINDA DAHA GENİŞ BİLGİYİ BURADAN İNCELEYİN.

Yukarıda söyledim, müşteri sıkıntısı yaşamazsınız. Biraz sabır ve biraz da emek verirseniz inanın meyvelerini daha ilk haftalarda alırsınız. Ayda en az günde 2 saat çalışma ile 1000 TL. kazanmak çocuk oyuncağı diyeceksiniz. Tabi ki bu ilerleyen zamanlarda kat ve kat artacak.

Ben tam gün boyunca bu işi yaparsanız evde para kazanırsınız demiyorum. Sadece günde iki saat çalışma ile evde ek iş yapmanız için yeterli zaman diyorum.

İnanın bu işi yapan kişiler ilk önce böyle başlıyor, sonra kendi işlerini bırakarak zamanının tamamını bu işi ayırıyor. Bu sayede kazançlarını aylık 10.000 TL. ye kadar çıkarıyor.

Benim tavsiyem erol marketing sistemi ile birlikte Goomass Para Kazanma Kiti‘ni aynı zamanda yapmanızı öneririm. Erol marketing sistemi sayesinde diyelim ki bu işi yapmazsanız dahi sadece ve sadece kendi alışverişlerinizde dahi kazanacağınız bir sistem. Yani bu iş yapmayın sadece kendi giyim, mutfak, temizlik malzemeleri gibi eşyalarınızı buradan alarak Yüzde 50 ‘e yakın kazancınız olur.

Sizin ilk yapmanız gereken iş Erolmarketing sistemine BURADAN ÜYE OLUN, bakın inceleyin. Üye olduktan sonra öncelikle isterseniz yakın çevrenize söyleyin. Tabi isterseniz. Ben bunu size internet üzerinden müşteri bulmanızı isterim. Tabi yakın çevrenizden internet dışında da müşteri bulmanız menfaatiniz ve onların menfaatine olacağı kuşkusuz. Ne kadar çok müşteri bulursanız o kadar çok kazanırsınız. Onun yanında GOOMASS PARA KAZANMA KİTİNİ İNDİREREK web site kurarak internetten para kazanma yollarını bulabileceğiniz gibi erol marketing sistemine müşteri bulmanız da çok kolay olacak. Goomaas Para Kazanma kiti sayesinde de kazancınız kat kat artacak. Ben Goomass Para Kazanma kiti ile nasıl para kazanılır hakkında bilgi vermedim. Onu Goomass Para Kazanma Kitabını ÜCRETSİZ OLARAK inceleyerek daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Benim bahsettiğim sistemler herkesin yapabileceği yöntemdir. En güzeli ise kimse ile muhatap olmadan evde çalışarak para kazandıran sistemdir. Kazancınızın daha çok artması için ikisini birden yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Nedenini açıkladım zannedersem. Kısaca bir daha söyleyeyim. Goomass Para Kazanma Kiti internetten para kazanma yollarını öğreten bunun yanında size ücretsiz olarak web sitesi kurmayı öğretin bir sistemdir. Bunun sayesinde de Erol Marketing loremsdeki kazancınızı artıran yani üyeliğinizi artıracak yöntemleri bulunduran metotlar vardır. Bu sayede kazanma şansınız daha çok olacaktır. Gomas Para Kazanma kiti zaten kendi başına bir kit yani. İncelediğinizde göreceksiniz. Daha sonraki yazılarımda daha detaylı olarak anlatacağım.

İlgili Kelimeler: Evde Para Kazan, Evde Para Kazanmak, Evde Para Kazanmanın Yolları, Evde Nasıl Para Kazanılır, Evde Ek İş Nasıl Yapılır, Goomaas Para Kazanma Kiti, Goomass Para Kazanma Kitini İndir, Erolmarketing Nedir, Lorems Nedir, Erolmarketing Sistemine Üye Olmak, Erolmarketing  Nasıl Bir İş

Evde Para Kazan

Evde Para Kazanmak

Evde Para Kazanmanın Yolları

Evde Nasıl Para Kazanılır

Evde Ek İş Nasıl Yapılır

Eğer evde nasıl para kazanılır, evde ek iş nasıl yapılır, evde para kazanmanın yolları nelerdir diyorsanız bu yazımı mutlaka okuyun. Bu yazımda size evde nasıl para kazanılır, evde ek iş nasıl yapabilirim gibi kafanıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulmakla kalmayacağım, size evde para kazanmanın yolları nelerdir size onlardan bahsedeceğim.  Tabi bunlar için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

DAHA DETAYLI VE DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN

Evde Nasıl Para Kazanılır diyorsanız size benim bildiğim yolu söyleceğim. Ama benim  söylediklerimi uygularsanız ayda en az 1000 TL. ile 10,000 TL. arasında para kazanabilirsiniz. Zamanınız yok, ben çalışıyorum evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız tam size göre bir iş. Çünkü çalışma saatini siz belirleyeceksiniz. Günde iki saat çalışma ile ayda 1,000 – 2,000 TL. arasında para kazanmanız hiç de zor değil.  Evet arkadaşlar sizde günde 2 saat çalışarak evde nasıl para kazanılır diyorsanız yazımı okumaya devam edin.

EVDE PARA KAZANMANIN TÜM YOLLARINI DAHA DETAYLI OLARAK BURADAN İNCELEYİN

Evde nasıl para kazanılır? Size benim kazandığı yollardan bahsedeceğim. Ayda en az 1000 TL. kazanmanız için bilmeniz gereken tek şey internet ve bunun içinde evinizde bir bilgisayarınız olması lazım. Hepsi bu. Yani evinizde bir bilgisayar ve internetiniz varsa tamam. Bunlar olduktan sonra inanın ayda evde günde 2 saat çalışarak en az 1000 TL. para kazanabilirsiniz. Ben internet kullanmasını fazla bilmiyorum, bu işi yapamam demeyin. Evinizde internet varsa demek ki siz de interneti biliyor sayılırsınız.  Benim yukarıda bahsettiğim gibi neden ayda en az 1000 TL. dedim. Çünkü hiçbir şey bilmiyorsanız bir işi ben 10 dakikada yapıyorsam siz 1 saatde yaparsanız. Onun için  diyorum ayda en az 1000 TL. kazanırsınız diye. Zamanla yani aradan 1-2 ay zaman geçtikten sonra sizde bu işi kavrayacak ve acemilik dönemi geçecek. Bu sayede sizde evde daha çok para kazanmaya başlayacaksınz.

Evet arkadaşlar. Evde nasıl para kazanılır sorusuna biraz yukarıda açıkladım. Daha doğrusu evde ne kadar para kazanırım sorusunu cevaplandırdım sayılır.  Şimdi de bu iş nedir onu açıklayacağım.

DAHA DETAYLI VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Evde nasıl Para Kazanılır: Evde bir bilgisayarınız olacak ve internetiniz. Ondan sonra tamam.  Bu işin en güzel tarafı ve benim için en önemlisi KİMSE İLE MUHATAP OLMAYACAKSINIZ. Yanlış duymadınız. Evde para kazanmak için herhangi birisi ile muhatap olmayacaksınız. Dediğim gibi sadece internetinizin olması yeterli.  Bu iş nasıl mı? Bu işi kısaca satış ortaklığı diyebiliriz. Hemen aklınıza satış mı yapacağız, ben satış ile uğraşamam diye herhangi bir düşünce gelmesin. Zaten satış olsa mutlaka birisi ile muhatap olacaksınız. Ben başta söyledim kimse ile muhatap olmayacaksınız. Bu işin aslı affilaiate marketing. Bunun türkçesi satış ortaklığı. Dediğim gibi aklınıza hemen satış gelmesin DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Evde nasıl para kazanılır sorusuna sadece bir yolunu söyledim. Bunun için yine diyorum aklınıza satış gelmesin. Satış olsa zaten birisi ile muhatap olmak zorunda kalacaksınız. Kısaca özetlemek gerekirse burada yapmanız gereken sadece yazı yazmak. Yani bilgisayarınız da yazı yazmak.Hepsi o.

DAHA FAZLASI İÇİN VE DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu iş yani evde para nasıl kazanılır, evde ek iş nasıl yapılır sorusunun ilk cevabını verdim. Daha doğrusu acemiler için verdim. Bu işe ilk defa başlayacaksanız bundan başlayacaksınız. Niye mi? Çünkü yapmanız gereken iş çok kolay ve kimse ile muhatap olmayacaksınız. Bu iş nasılmı açıkça söyleyeyim anlayacağınız dilden. Yine söyleyiyorum bu iş sadece bir tanesi. Evde para kazanmanın onlarca çeşidi var. Hepsi de kimse ile muhatap olmadan evde para kazanma yöntemleridir. Öncelikle affliate yönteminden (satış ortaklığından bahsedeceğim).  Satış ortaklığı nedir mi? Satış ortaklığı diyelim ki herhangi birisi internet üzerinden herhangi bir şey satıyor. Bu en çok e-kitap ya da elektronik ortamda  herhangi bir şey satıyor olması. Mesela boyunuza göre ideal kilonuz ne olmalı veya en çok satışı yapılan olan şey  oyunlardır. Biliyorsunuz oyunlar e ortamda üretiliyor. Bir oyun yaptıktan sonra o oyunun maliyetini düşünün. Bu oyunu bilgisayarınıza 10 kişi de indirse maliyeti bir, milyonlarca kişi de indirse maliyeti bir değilmi. ŞİMDİ İŞİN PÜF NOKTASINI SÖYLÜYORUM. Dediğim gibi oyundan örnek verdim oyundan gidelim. Herhangi bir oyunu bilgisayardan 1 kişi indirmesi ile milyonlarca kişinin indirmesi arasında maliyet açısından herhangi bir fark var mı? Yok. Onun için oyunu yapan kişi oyunu satıyor. Diyelim ki 10 TL. den satıyor. Bu sadece oyun için dedim. Daha yüksek fiyatlarda var, değişik tarzda olanlar. Neyse oyundan gidelim. Oyunu yapan kişi oyunu 10 TL. den satıyor diyelim.  Bizim işimiz burda başlıyor. Oyunu yapan kişi diyor ki Bu ürünü benim adıma siz satın size % 50 -75 arasında komisyon vereyim. Adam isterse yüzde 90 komisyon versin. Çünkü bir maliyeti yok artık. Niyemi , artık maliyeti aynı, maliyette değişecek bir şey yok. Sadece bilgisayarda indiriyor hepsi o. Ne kadar çok satılırsa o kadar çok kazanacak. Siz o oyuna satış ortaklığı oluyorsunuz.  Yine söylüyorum kimse ile muhatap olmayacaksınız.  Burada sizin yapmanız gereken ne?  Sizin yapmanız gereken o oyunu tanıtmak. Nerede mi tanıtacaksınız. Bilgisayarınızda internet üzerinden facebook, isterseniz web sitesi kurduğunuzda orada(bununla birlikte size  web site kurma ile ilgili bilgilerde veriliyor web sitesi nasıl kurulur TIKLAYIN) msn de vs. vs. hepsi bu. Bunun için diyelim ki bir oyuna satış ortaklığı olacaksınız o oyun hakkında web sitenizde 3-5 tane yazı yazarsanız, herhangi bir kişi sizin yazdığınız yazıya girip oradan oyun indirdiği takdirde sizde komisyon kazanıyorsunuz.

Ben sadece onlarca seçenekten bir tanesini söyledim.

Daha sonra ilerleyen zamanlarda diğer seçenekleri de nasıl olduğunu yazacağım.

Evde Nasıl Para Kazanılır sorusunun sadece bir yöntemini söyledim. Zaten yönlerdiğim sayfalarda sadece bunu bulmayacaksınız. Diğer yöntemleride bahsediyor. Ben burada sadece benim yaptığım satış ortaklığından bahsettim.

Siz BURADAN satış ortaklığının yanında verilen bonuslarla evde para kazanmanın diğer yollarını da öğreneceksiniz. Unutmayın artık bu işi yapmaya başlayanlayın sayısı artmaya başladı. Onun için ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar avantajlı olur.

Bir dahiki yazımızda görüşmek üzere.  Şunu da not olarak düşeyim.  Ayda 1.000 – 2.000 TL. kazanmanız için günde 2 saat çalışmanız yeterli olacak, isterseniz daha çok zaman ayırıp daha çok çalışırsanız kazancınız orantılı olarak o şekilde artacaktır.

İlgili Kelimeler: Evde Para Kazanmanın Yolları, Evde Nasıl Para Kazanılır, Evde Para Kazanmak İstiyorum, Evde Ek İş Nasıl Yapılır, Evde Para Kazanmanın Yolları, Evde Para Kazanmak

 

Evde Para Nasıl Kazanılır?

Evde Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Evde Para Kazanılır mı?

Evde Para Kazanmak Gerçek mi?

Merhaba arkadaşlar!

Bu yazımda size yukarıdaki soruların cevaplarının yanı sıra bu işler neler olduğunu, gerçekle ilgisinin olup olmadığını, gerçek bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Evde para kazanmanın yolları nelerdir size burada hepsini anlatacağım. Sizin menfaatiniz için sıkılmadan para kazanmanın püf noktalarını site site dolaşmaktansa  5 dakika yazımı sabredip okursanız hepsini elimden geldiğimce anlatmaya çalışacağım.

Evet arkadaşlar evde para kazanılır. Hemde kimse ile muhatap olmadan. Sermayeniz sadece bir tane bilgisayar ve internet.  Hepsi bu.

Şimdi evde para kazanmanın yolları nelerdir sorusuna tek cümle ile cevaplamak  kolay değil. Çünkü sistem o kadar gelişti ki bir çok yolu var. Üstelik dediğim gibi burada anlatacaklarımın hepsi evde para kazanırken kimse ile muhatap olmayacaksınız. Yine söylüyorum üzerine basarak kimse ile muhatap olmayacaksınız. Sadece günde 1-2 saat vaktinizi ayırarak evde internetten para kazanabilirsiniz.

Evde para kazandıracak işler nelerdir?

İlk etapta yeni başlayanlar için söylüyorum anket doldurarak para kazanmak.

Anket Doldurarak para kazanmak nasıl mı?

Evde internetten para kazanma yollarından en kazançlısı ve garantili daha doğrusu ne kadar kazanacağınızı göreceğiniz bir yöntem. BURAYI TIKLAYIN. Bu anket doldurarak para kazanmanın açıklamasını orada yapayım. Kısaca burada üzerinden bir geçeyim. Evde internetten para kazanmak için çok kişinin özellikle bayanların en çok tercih ettiği sistemlerden bir tanesi. İşin mantığı nasıl mı?

Yukarıdaki adrese gittiğiniz zaman daha detaylı bilgi alacaksınız evde nasıl para kazanılır hakkında. Sizin yapacağınız sadece ve sadece size vereceğimiz anket listesinde bulunan şirketlere kayıt olmak. Kayıt olmak zor mu diyeceksiniz veya ücretlimi diyeceksiniz. Hayır. Ne zor ne ücretli. Aynı form sitelerine üye olur gibi anket şirketlerine üye olacaksınız. Şunu itiraf edeyim ki işin en sıkıcı olan tarafı bu. Zorluğundan değil. Niye mi ? Çünkü bu işten para kazanmak istiyorsunuz, üstelik evde internetten para kazanmak istiyorsunuz, daha çok kazanmak istediğiniz için daha çok anket şirketine üye olmak lazım. Diyelim ki 3-5 tane anket şirketine üye olduğunuz tabiki bedava olarak. Kazancınızda o kadar olur. Yani ne kadar çok şirkete üye olursanız size gelen anket sayısı da o kadar çok olur.  Anket şirketleri doldurduğunuz anket başına 5-75 dolar arasında size para ödüyor. Niye ödesinler diye soracaksınız yine BURAYI TIKLAYIN daha ayrıntılı olarak tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz.  Anket başına 5-75 dolar arasinda bir ödeme alacağınıza göre ne kadar anket şirketine üye olursanız kazancınız da o kadar artacak tabiki orantılı olarak. Anket doldurma süreleri 5 dakika ile yaklaşık 1 saat arası kadardır.  Buradaki zaman azlığı veya çokluğu kazancağınız para miktarı ile orantılı. Yani 5 dakikalık bir anketten 5  dolar kazanırsınız,  1 saatlik anketten 75 dolar kazanırsınız.  Evde para kazanma yollarından bir tanesini söyledim.  İnanın sadece bu sistem ile ayda en az 500 TL. den çok fazla kazanabilirsiniz. Evde internetten ayda en az 500 tl kazanabilirsiniz diyorum ama bu sadece günde en fazla yarım saat bilemediğiniz 1 saat çalışma ile bu kadar kazanırsınız. Ne kadar çok anket doldurursanız kazancınız o kadar artacak. Bu da size bağlı. Mail adresinize gelen anketleri görüyorsunuz. İstediğiniz anketten başlayabilirsiniz. İsterseniz hepsini doldurun daha çok kazanın. Tüm detaylarını yukarıdaki linkten bulabilirsiniz.

Evde para kazanma yollarından bir tanesini söyledim. Bunun dışında özellikle ev hanımlarına söyleyeceğim. Niye mi ev hanımlarına. Çünkü bayanlar evde oturmaktan sıkılıyorlar. Boş vakitlerini boşa orada burada geçiyorlar. Bunun yerine onlarda eve bir lokma ekmek parası getirmek istiyorlar. Ama evde çocuk bakmak, ev işleri derken fırsat bulamıyorlar. Onun için diyorum ki yukarıdaki anket doldurarak para kazanmanın yanı sıra yapabileceğiniz o kadar iş var ki inanın belki eşinizden kat kat daha çok kazanacaksınız. Evet ev hanımları, bayanlar bende evde para kazanmak istiyorum, evde para kazanmanın yolları nelerdir, eşime nasıl destek olurum diyorsanız yazımı okumaya devam edin. Tabiki sadece ev hanımlarına değil. Para kazanmak isteyen, evde para kazanmanın yolu varmı diyenlere söylüyorum. Emekliler, öğrenciler, memurlar, işçiler tabi size göre bir iş. İster işini gücünüz yoksa bundan para kazanın, isterseniz günde bir kaç saatinizi harcıyarak (günde 1 saat çalışarak ayda en az 500,00 TL. kazanabilirsiniz) evde para kazanabilirsiniz. Çalışma saatinizi tamamen siz seçecek, ne kadar çok çalışırsanız tabiki evde internetten o kadar çok para kazanacaksınız. Gelelim diğer yöntem olan NETWORK.

Arkadaşlar Network sistemi gün geçtikçe çoğalmaya başladı. Önceleri çok az kişilerce yapılmaktaydı bu sistem. Şimdi inanın mantar gibi patlamaya başladı. Onun için size önerim ne kadar erken başlarsanız o kadar çok kazanırsınız. Üstelik bu sistemde yani benim size tavsiye edeceğim sistemde cebinizden hiç para çıkmayacak.  Size 5-6 hatta daha fazla network şirketi söyleyeceğim. Burada sizin hiçbir kaybınız yok. Ne kadar çok network sistemine üye olursanız o kadar çok kazanma şansınız var.

Evet arkadaşlar. Size evde para kazanma yollarını anlatıyorum. Bunlardan birisi de yukarıda söylediğim gibi Network dedim. Networkda kendi dalında bir kaç sisteme ayrılıyor.

Ben öncelikle sizin cebinizden hiç para çıkmayan yöntemlerin hangisi olduğunu, çalışma sisteminin ne olduğunu söyleyeceğim.

Cebinizden 5 kuruş çıkmadan evden nasıl para kazanılır onu anlatayım. Sizin yapmanız gereken sadece burada belirttiğim network şirketlerine ücretsiz olarak üye olmanız.  Size sadece bir tane network şirketi söylemiyeceğim. Çünkü bende, benim bildiğim network şirketlerin hepsini üye oldum. Yakın çevreme, eşime dostuma ya da mail adresi ile sağa solu duyurdum. Size de bunu tavsiye ediyorum. Burada nasıl mı para kazanacağız.  Arkadaşlarımızı bu şirketlere davet edeceğiz. Elinizde bir çok mail adresi vardır. Ya da facebook’unuz iyi ise kazanma şansınız o kadar çok artar. (Facebook dedim aklıma geldi facebookdan da para kazanabilirsiniz nasıl mı facebooktan para kazanma yollarını BURADAN öğrenebilirsiniz). Arkadaşlarımız ya da bizim farketmez yaptığımız alışverişlerimizde para kazanacağız. Buradaki network şirketleri bir kaç tane söylememin  sebebi hangisi hoşunuza giderse, hangisi bütçenize uyarsa ya da hangisi daha ucuzsa seçme şansın daha çok oluyor. İnanın sadece siz alsanız dahi kazanırsınız. Şu sıralar televizyonlarda bile çıkmaya başladı bu network şirketleri. Bunlar hangileri mi? Benim bildiğimi network şirketlerini söylüyorum. Bunlar neler mi; Netvarium, vipdükkan, markalonga, daybuyday, morhipo, modagram, trendyol, bingomingo, zidaya vb. gibi. Benim bildiğim network şirketleri bunlardır. Tabi bunun gibi bir çok network şirketi vardır. Yukarıda belirttiğim anket doldurarak para kazanma sisteminden biraz farklı gibi. Bu tamamen ücretsiz sadece arkadaşlarını davet ediyorsun, davet ederken herhangi bir yazı falan yazmıyorsunuz, sadece ve sadece göndereceğiniz mail adresini yazı ya da koplayıp göndere basıyorsun. Yapmanız gereken hepsi bu. Sisteme girip üye oluna anlayacaksınız. Davet et butonu var. Oraya basarak arkadaşınızın ya da mail adreslerini yazıp gönderiyorsunuz. Herhangi ekstradan bir şey yapmıyorsun. Çok basit bir sistem.  Ondan sonra arkadaşlarının ya da gönderdiğin mail adreslerinin cevabını bekliyorsun. Hepsi bu. Eğer mail adresi bulmakda sıkıntı çekiyorsanız  www.internetparakazan.com adresine mail atın size milyonlarca mail adresi bulmakta yardımcı olurum.

Evet arkadaşlar. Size evden para kazanma yollarından bir tanesi olan network sisteminin bir bölümünü söyledim. Şimdi bu adreslere girişlerini söylüyorum. Aşağıda yazdığım adreslere girerek hepsine üye olmanızı tavsiye ederim. Ondan sonra zaten sitede de anlaşıyor.Bazı network adresleri birden o kadar çok reklama verdi ki televizyonlarda dahi duymaya başladınız.

1- www.morhipo.com

2- www.modagram.com

3- www.trendyol.com

4- www.bingomingo.com

5- www.netvarium.com

6- www.vipdükkan.com

7- www.markalonga.com

Yukarıda belirttiğim adreslere hiçbir ücret ödemeden üye olabileceğiniz adresler.

Değerli arkadaşlarım.  Şunu açıkca mertçe ve açık yüreğimle belirtmek istiyorum. Emeksiz ve çapa harcamadan kolay kolay para kazanılmıyor.  Yukarıdaki adreslere sadece ücretsiz üye oluyorsonuz arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz, arkadaşlarınız alışveriş yaparsa para kazanıyorsunuz. Diyecekseniz ki ya arkadaşlarım alışveriş yapmazsa? Bunu düşünmeyin. Alışveriş yapılıyor. Sen yapmazsan arkadaşın yapıyor. Ya da arkadaşının arkadaşı yapıyor. Bu önemli değil. Nitekim bundan mutlaka kazanırsınız. Birde elinde toplu e-mail listesi varsa mutlaka kazanırsınız.

Size birde yine networkdan evde para kazanma yollarından bir tanesini daha anlatacağım.

Yukarıda belirttiğim anket listesi ve network sisteminden başka yine bir network sisteminden daha bahsedeceğim.

Evden internetten para kazanma yollarından bir tanesi yine network sisteminden daha bahsedeceğim. Bu network sistemi yukarıdaki network sistemiden farklı olarak kazanma oranı yüksek ama üyelik ücretli gibi bir şey. Yani bu sistemlere üye olmak için bir defaya mahsus belli miktarda alışveriş yapmak zorundasınız.  Bunlardan bir tanesi huncalife  ve erol marketing sistemidir.  Erol marketing sisteminin içinde binlerce ürün bulunmaktadır. Bu sistem davet etmekten ziyade üye olmaya dayalı bir sistemdir. Diğerlerinden daha kazançlıdır. Diğerleri dediğim diğer network sistemleridir. Erol marketing(lorems) network sistemi üyelik ücretsiz ama bir defaya mahsus  90 tl. lik alışveriş yapmak kaydı ile üye olunabilir.  Tabi bununda avantajları var.  Bu sistemden bırakın başkalarını sadece siz alışveriş yapsanız dahi kazanırsınız. Sistemi girdiğiniz zaman göreceksiniz. Piyasada 100 tl olan bir ürün burada inanın 60-70 TL. bir de bu ürüne üye olunca en az yüzde 50 – 70 civarında indirimde alıyorsunuz. 60 – 70 TL. lik ürünü siz üye olunca 30 -35 TL.ye alıyorsunuz.  Diğer network sistemlerine bir şey diyemiyorum onlar arkadaşlarını üye  yapmaya yönelik bir sistem. Yani arkadaşların mutlaka alışveriş yapacaklar. Fiyatları kıyaslayacaklar. ona göre hangisi ucuzsa onu alacaklar. Bu ihtimalleri değerlendirerek alışveriş yapacaklar. Evde para kazanma yöntemlerinden biri daha olan network sistemlerinden bir tanesi huncalife sistemidir. Bu huncalife sistemi de piyasaya yeni çıkan sistemlerden bir tanesidir.  Huncalife sistemi ile Erolmarketing(lorems) sistemi diğerlerinden farklıdır. Huncalife sistemine kayıt olmak için TIKLAYIN.  Yani bu ikisi daha kazançlı sistemlerdir. Yukarıda bahsettiğim gibi kazançlı sistemler mutlaka ücret alıyor. Ancak bunlar en az ücret alanlardan bir tanesi. Benim de üye olduğum sistemlerdir. Erol marketing (lorems) sisteme üye olunca (Erol Marketing(lorems) sistemine üye olmak için TIKLAYIN. Buradan temsilci olmak istiyorum yere basarak üye olabilirsiniz) göreceksiniz inanın alışveriş yapmaktan kendinizi alamayacaksınız. Erol marketing sistemine girip ürünlere bakın, fiyatlarına bakın. Diyeceksiniz bu kalitede fiyatı uygun diyeceksiniz. Dediğim gibi bir de üye olunca ürünlerin çoğunu % 50 indirimle alıyorsun. Sadece giyim eşyası değil, ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok üründe fiyatlar yarı yarıya. Ürünleri görünce daha doğrusu üye olduktan sonra ürünleri görünce  sadece kendiniz alışveriş yapacaksınız. Bu da ürünlerin ne kadar kaliteli olduğunu göreceksiniz.

Yani yukarıda belirttiğim gibi  internetten evde para kazanmak istiyorsanız en kazançlı sistemlerden bir tanesi anket listesi, ondan sonra erol marketing, huncalife ve diğer sitemler. Eğer evden para kazanmak istiyorsanız bunlarnın hepsine üye olmak zorundasınız.  Tabiki bunlar ücretli değil.

İlgili Kelimeler: Evde Para Kazanmak, Evde Para Kazanmanın Yolları, Evde Para Kazanmanın Yolları Nelerdir, Evde Para Nasıl Kazanılır, Evde Para Kazanılır, Evde Para Kazanmak, Erolmarketing(lorems) Üye Olmak, Huncalife Kayıt Olmak