Evde Para Kazandıran İşler Nelerdir?

Evde Para Kazanmak

Evde Para Nasıl Kazanılır?

Evde Para Kazandıran İşler Nelerdir?

 

Yukarıdaki soruların cevaplarını burada size açıklayacağım. Evde para kazanmak, evde para nasıl kazanılır, evde para kazandıran işler nelerdir sorularının cevabını yazımı okursanız hepsini söyleyeceğim. Eğer sizde evde para kazanmak, evde ek iş yaparak gelirinizi artırmak, aile bütçesine destek olmak ya da tamamen evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız tam size göre işlerden bahsedeceğim.

Evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız ilk önce vereceğim cevap network sistemidir. Network sistemlerinden en iyisi de erolmarketing (lorems) sistemidir. Peki Erol marketing nedir, nasıl işliyor, bu işten nasıl para kazanılır, kimse ile muhatap olmak zorundamıyım gibi sorular hemen aklınıza gelen ilk sorulardır.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız BURADAN açılan sayfada LOREMS NEDİR yazan yere mause getirdiğinizde nasıl bir iş yazan yere tıklayan tam detayı ile ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.

Erol marketing network sistemi ile evde para kazanmanın tam 10 çeşit yolu vardır. Yukarıdaki linkten bunları ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ben size kısaca erolmarketing sisteminden nasıl para kazanılır onu söyleyeyim. Erol marketing bir network sistemidir. Network sistemini biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için kısaca söyleyeyim. Anlayacağınız dilden. Diyelim ki birisinin bir ürünü var. Bu ürünü satmak için ne yapar. O ürünü toptancıya satar, toptancı ara toptancıya satar, ara toptancı da bakkal, market gibi yerlere satar. Bakkal markette biz tüketicelere satar. Gördüğünüz gibi bir ürün bize gelene kadar 4-5 el değişdiriyor. Yani örneğin bir çiftçinin domates tarlası var. O domatesi toplayıcıya nakliyeciye 300 TL. den sattığını düşün, nakliyeci ne yapacak 300 e aldığı domatesi toptancıya 500 TL. ye satacak. Toptancı da markete ulaşım – nakliye derken 750-800 TL. ye satacak.  Markette bu domatesi 1250-1500 TL. den biz tüketicelere satacak. Öyle değilmi. Tarladan bize gelene kadar kaç aracı geçti. Hepsi de bir domatesten para kazanacak. Kaç katı oldu. Hemen hemen 5 katı oldu. Bilmem anlatabildim.

İşte network sistemi bu aracı kuruluşları tamamen ortadan kaldırıyor.  Nasıl mı? Toptancısı yok, nakliyecisi yok, marketi yok daha arada başka kişiler de pay alıyorsa onlar da yok. Ne yapıyor direk olarak biz tüketicelere satıyor. Domates örneğini gördünüz. 300 T. lik domatesi biz 1500 e alıyoruz. Kaç katı. 5 katı. Network şirketi elindeki malı diyelim ki yine 300 TL. ye maliyeti var. Bize diyor ki aradaki aracı kuruluşları çıkartalım. Nakliyecisi benden, marketi benden, saklaması benden, depolaması benden, üretmesi benden yani herşey benden. Sen sadece müşteri bul, karını paylaşalım diyor. Yine domatesten örnek verirsek 300 TL. lik domatesi diyor ki 1500 TL. ye değil 600 TL. ye sat, aradaki 300 TL. lik farkı yüzde elli olarak paylaşım diyor. Yani adamın malına ortak olacağız, 150 TL. sini o kazancak, 150 TL. sini biz kazanmış olacağız. Yanlış anlamayın herhangi bir ürün almıyoruz. Sadece müşteri buluyoruz, (müşteri bulurken aşağıda anlatacağım goomass para kazanma kiti ile müşteri nasıl bulunur öğreneceksiniz, onun sayesinde müşteriyi biz bulmayacağız, kuracağımız web sitesi sayesinde müşteri bize bulacak, yani kimse ile muhatap olmayacaksınız, müşteriniz ürün aldığında sizin o anda haberiniz bile olmayacak, tabi siz eşe dosta ya da kendinize alırsanız o başka ekstradan kazancınız olur) müşteriye direk network sistemine yönlendiriyoruz. İşin mantığı bu.

Yukarıda iyi kötü network sisteminin mantığını anlattım. İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız işte size erol marketing network sistemi.

Şunu da açıkca söyleyeyim network şirketleri hemen para kazandırmaz. Network aynı bir bina nasıl hemen dikilmiyor, temelden başlıyorsa network sistemide bir binanın temeli gibidir. Yani kazandırmaya 2-3 ay sonra başlar ama sağlam kazanç, getirisi yüksek kazançdır. Erol marketing sistemi network sistemlerinden farkı kazancı sadece bir defaya mahsus değildir.  Diğer network sistemleri gibi üye ol ya da üye getir kazan gibi bir sistem değil. Onlar geçici ilerisi olmayan sistemlerdir.

Size tavsiyem mutlaka ve mutlaka erolmarketing network sistemine üye olun ve kazanmaya bunla başlayın. Dediğim gibi hemen para kazandıran bir sistem değildir. Onun için size artı olarak bunun yanında evde para kazandıran işler nelerdir    diyorsanız size networkdan para kazanana kadar goomass internet para kazanma kitini öneririm. Yani hem goomass para kazanma kitini alın onunla hemen evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ama dediğim gibi o gibi kazançlar temeli olmayan kazanç sistemleridir. Ancak hemen internetten evde para kazandıran sistemlerdir. Onun için ikisini birden almanız lehinizedir. Ayrıca goomass para kazanma kiti size erolmarketing network sisteminde daha çabuk ve daha çok kazanmanızı sağlayan ipuçları vardır. Mesela size web sitesi nasıl kurulur gibi sadece web siteyi kurmayı değil size web site hediye ediyor.Web siteyi bedavaya getireceksiniz.

Evet arkadaşlar iyi kötü bildiğim kadar anlatmaya çalıştım. Sizde evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız yine söylüyorum yine söylüyorum özellikle erolmarketing sistemini tavsiye ediyorum. Sadece kendi ihtiyacınızı alsanız dahi kazancınız yüzde 50. Ürünleri görün, bu ürünleri siz üye olduğunuzda % 50 indirimle alıyorsunuz. Bir de indirimdeki ürünler var. Onlar indirimde olanlar. Bu ürünleri de % 50 ye alıyorsunuz. Yani kazancınız çok. Siz bir ürünlere bakın, özellikle indirimdekilere bakın fiyatını görün ucuzmuş diyeceksiniz, bir de bu ürünleri üye olduğunuz takdirde yarı fiyatına aldığınızı düşünüz, sadece kendiniz bir alsanız hep buradan alırsınız, çünkü hem kaliteli hem de ucuz.

Evde para kazandıran işler nelerdir diyorsanız erol marketing network sistemine BURADAN temsilci olmak istiyorum bölümüne tıklayın sizde evde para kazanmaya başlayın.

Goomass Para Kazanma Kitini Almak İçin ya da  Daha Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

 

 

İlgili Kelimeler: Evde Para Kazandıran İşler Nelerdir, Evde Para Nasıl Kazanılır, Evde Ek İş, Goomass Para Kazanma Kiti, Evde Para Kazanmak, Erolmarketing (lorems), Erolmarketing Nedir

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Posted by: admin on Category: Genel

Araç çubuğuna atla